Dlaczego warto jest zatrudnić konsultanta ślubnego do organizacji swojego ślubu?

.

1 Gru · Kamila Struzik · No Comments

Statystyki pokazują, że w USA co druga para narzeczonych zatrudnia Wedding Plannera do pomocy w organizacji swojego ślubu. W Polsce jest spora różnica, ponieważ tutaj co 10 para angażuje do pracy taką osobę. Jakie są więc powody tak kolosalnej różnicy?

Bardzo często słyszę, że angażowanie konsultanta ślubnego do organizacji swojego wymarzonego ślubu to zbędny wydatek, który nie mieści się w zaplanowanym budżecie. Większość Par sądzi, że nie może sobie pozwolić na tego typu usługi i z góry zakłada, że po prostu ich na to nie stać. Często również słyszymy, że my konsultanci ślubni chcemy odebrać Wam przyjemność z organizacji Tego Dnia, albo że nasz zawód to kolejny wymysł cywilizacji, który jest nikomu niepotrzebny. Nic bardziej mylnego! Dlaczego? Być może znajomość tego zawodu jest jeszcze mało popularna, a świadomość korzyści z zatrudnienia takiej osoby bardzo mała. Chciałabym rozwiać Wasze wątpliwości i przekonać, że każdy z Was może, a wręcz zasługuje na fachową pomoc przy organizacji tak wielkiej uroczystości jakim jest Wasz Ślub i Wesele.

O pracy konsultanta ślubnego mogłabym pisać wiele… Chciałabym jednak skupić się na najważniejszych czterech powodach, które mam nadzieję zmienią Wasze nastawienie do wykonywanych przez nas usług.

 

Przede wszystkim koszty…

 

To nieprawda, że konsultant ślubny to zbędny wydatek. Wręcz przeciwnie – to ogromna oszczędność pieniędzy, ponieważ to my negocjujemy najlepsze warunki umowy oraz ceny za usługi podwykonawców. Współpracujemy z wieloma firmami, w każdej ślubnej branży – dlatego jesteśmy w stanie zatrudnić profesjonalistów na dogodnych dla Was warunkach. Wiele firm wykorzystuje fakt, że przyszłe Młode Pary organizują ślub na własną rękę. Dlatego też, często ceny za ich usługi są nie do przeskoczenia. Co gorsza! Zdarza się również, że końcowa jakość wykonania usługi również jest bardzo niezadowalająca.

Wiemy również jak bardzo kosztowne jest całe przedsięwzięcie. Chcemy zatem zaproponować najwyższą jakość każdych usług, abyście czuli spokój i satysfakcję z mądrze wydanych przez Was pieniędzy.

 

Czas…

 

Oszczędność Waszego czasu to sprawa chyba nie do podważenia. Nie musicie już wertować kilkaset stron prasy oraz Internetu w poszukiwaniu najlepszych firm. Czytanie zaprzeczających sobie opinii na tematy podwykonawców może doprowadzić do bólu głowy i podjęcia decyzji zbyt pochopnie. Sugerując się poleceniem znajomych też możemy nadziać się na pułapki. Przecież każdy z nas ma prawo mieć inny gust, wymagania, a także budżet, który może i chce przeznaczyć na konkretną usługę. Dzięki konsultantowi ślubnemu będziecie mieli dobór usług pod Wasze dyktando, a co najważniejsze będziemy ich szukać do momentu Waszego zadowolenia. Tak więc my zabieramy się do pracy, a Wy rozkoszujcie się wolnym czasem, pożytkując je na swoje przyjemności. Może inspiracje na suknie ślubne.. fryzury.. a może po prostu romantyczny spacer tylko we dwoje?

Kolejnym ogromnym pochłaniaczem Wasze cennego czasu jest podpisywaniem umów z wybraną firmą. Nie musicie stać w korkach na umówione spotkanie, aby dopełnić formalności. To my w Waszym imieniu jedziemy i wszystko załatwiamy. Oczywiście, że jest możliwość podpisywania umów mailowo, ale czy wtedy mamy szanse wynegocjować najlepsze ceny?

 

Inspiracje i pomysły…

 

Nasza praca zobowiązuje nas do śledzenia ślubnych trendów i nowości. Wiele już też widziałyśmy i dwa razy tyle mamy Wam do zaoferowania. To jaki styl i charakter wybierzecie, będzie zależało tylko od Was. My możemy jedynie nakierować, podpowiedzieć lub zainspirować tych mniej zdecydowanych.

Doskonale wiemy, ile radości sprawia organizacja własnego wesela, dlatego też nie chcemy odbierać Wam tej przyjemności! My po prostu proponujemy i porządkujemy wszystkie kwestie, pilnując najlepszych dla Was wyborów. Oczywiście możemy, ale nie musimy robić za Was wszystkiego.

 

Stres i nerwy…

 

Dzień ślubu to spełnianie marzeń i czas radości. Niestety nie możemy również zapomnieć, że jest to czas bardzo stresujący. Im bliżej Waszej ślubnej daty tym więcej niepewności o dopięte sprawy… Pojawiają się pytania, czy aby na pewno o wszystkim pamiętaliśmy, czy wszystko zostało uregulowane, czy wszystko będzie na czas i czy każda firma wywiąże się z umowy… czy sala będzie przygotowana.. a my wypoczęci i piękni?

Każdy chce wyglądać zjawiskowo na swoim ślubie, dlatego bardzo niewskazana jest taka ogromna dawka stresu. Kolejnym naszym zadaniem jest więc potwierdzenie wszystkich wykonawców, reagowanie w sytuacjach awaryjnych oraz przede wszystkim dopilnowanie każdego najmniejszego szczegółu. Koordynujemy cały dzień, czuwając aby wszystko przebiegło zgodnie z Waszym planem.

My minimalizujemy Wasz stres i sprawiamy, że właśnie Ten Dzień będzie jednym z najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Powodujemy również, że razem z Waszymi Gośćmi bawicie się na weselu Waszych marzeń i garściami czerpiecie radość z tego pięknego dnia. Niepowtarzalne wspomnienia zapisują się na kartach Waszej już (formalnej) wspólnej historii.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze niezobowiązujące spotkanie z konsultantkami Agencji Ślubnej Infinite Love. Pozwoli ono poznać nas bliżej i odpowiedzieć na nurtujące Was pytania, jeśli jeszcze takie macie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone przez infinitelove.pl

Zapisz się do naszego newslettera