KOORDYNACJA ŚLUBU I WESELA - CO TO TAKIEGO?

.

26 Lip · Kamila Struzik · No Comments

W tym artykule chcemy Wam przybliżyć kim w ogóle jest koordynator ślubny i jak wygląda jego praca

Koordynacja – czyli sprawowanie pieczy nad przebiegiem całego wydarzenia. To odpowiedzialna i pełna obowiązków praca, której celem jest przejęcie od Państwa Młodych  wszystkich stresujących pytań  i czynności w trakcie trwania wesela. To po prostu oferowanie możliwości zabawy na własnym weselu 😉

Jeżeli Wasze wesele jest już zaplanowane i całkowicie zorganizowane, ale chcielibyście, aby w tym ważnym Dniu ktoś dopilnował, że wszystko przebiegnie tak jak sobie wymarzyliście, to ten wariant jest idealnie skierowany do Was!

Koordynacja ślubu jest ofertą, w której jesteśmy z Wami przez cały Ten Dzień (bądź też część dnia – tu zależy od potrzeb). Przejmujemy na siebie wszelkie pytania, doglądamy każdego szczegółu, aby Wasza uroczystość przebiegła pomyślnie. Dopilnujemy wszystkie zaangażowane w Wasze wesele firmy, które zobowiązały się wykonać dla Was konkretne czynności.

Z doświadczenia wiemy, że organizatorzy zawsze mają dużo pracy PRZED, PO i W TRAKCIE imprezy. Zorganizowanie całego wesela na własną rękę –  to już Wasz ogromny sukces! 🙂 Jednakże finału powinien dopilnować ktoś, kto przede wszystkim nie będzie odgrywał głównej roli. Dlatego jeśli chcecie wspólnie z Gośćmi przeżywać Wasze najpiękniejsze chwile oraz po prostu pobawić się na własnym weselu, to ta oferowana przez nas usługa, jest właśnie dla Was.  

Jesteśmy z Wami już od samego rana. Sporządzony wcześniej harmonogram dnia, pozwoli nam dopilnować wszystkich ważnych spraw, które muszą być wykonywane z zegarkiem w ręku. Fryzura, makijaż, ubranie sukienki, ostatnie rady mamy.. Panna Młoda przecież nie może spóźnić się na własne wesele! A Pan Młody? Gotowy? Butonierka przypięta? Sprawdzimy czy Państwo Młodzi cokolwiek zjedli, aby nam w trakcie nie zasłabli;)

Nasz stały kontakt z obsługą zaoszczędzi Wam nieustających pytań kelnerów: czy już podawać dzika?, czy to już czas na tort?, od zagubionych gości pytających o swój pokój hotelowy, czy np. o miejsce postoju autokaru… Tysiące pytań, milion skomplikowanych sytuacji i jeden jedyny gość, który wierci dziurę w brzuchu.. Doskonale wiemy jak wygląda to w praktyce. Dlatego chcemy wyręczyć Was ze wszystkiego, abyście w Tym Dniu nie dokładali sobie dodatkowego stresu, bo jak wiemy i tak macie go dużo 🙂  Jako konsultanci ślubni doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde wesele musi być idealne, dlatego przejmujemy na siebie wszystkie niekomfortowe dla Was sytuacje.

Złoty środek, który poprowadzi Was do sukcesu to zadowoleni Goście. Każdy z nich musi poczuć odpowiednio poświęconą mu uwagę. To właśnie dzięki nam Państwo Młodzi poświęcają czas na wspólną zabawę oraz zamienienie słowa z każdym, a my – konsultanci ślubni – przejmiemy na siebie wszystkie pytania oraz rozwiążemy każdą sytuację. Jest to złoty klucz, który zapewni Nam otwarcie oraz zamknięcie najpiękniejszego i najbardziej udanego wesela dla wszystkich zaproszonych Gości, a przede wszystkim dla Was. Przez całe wesele współpracujemy z Młodą Parą, dzięki czemu wspólnie odnosimy sukces 🙂

Jesteśmy również przygotowani na ewentualne awarie. Mamy ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy – jak Pannie Młodej pójdzie oczko w rajstopach – my mamy zapasowe! Tacie odpadł guzik? – my mamy zapasowy i szybko go przyszyjemy!

Na koniec imprezy pilnujemy, aby wszystkie rzeczy wniesione przez młodych oraz prezenty zostały zapakowane i trafiły w odpowiednie i bezpieczne miejsce.

Jesteśmy po to, aby pomyśleć o wszystkim!

Umiejętność pracy pod presją czasu oraz rozwiązywanie kilku problemów na raz to bardzo ważne cechy każdego koordynatora. Jest to dzień, w którym odpowiedzialność za dopilnowanie wszystkiego spoczywa na nas. Najlepsi koordynatorzy w porę zapobiegają i rozwiązują każdą sytuację. Ogromna presja czasu i odpowiedzialność motywuje nas do pracy, dzięki czemu każde poprowadzone przez nas wesele jest odpowiednio przypilnowane. Nie każdy nadaje się do tego typu prac, dlatego nie obarczajmy tym naszych świadków, znajomych ani nikogo z rodziny.

Komfort osobisty i wszystkich Waszych Gości – to idealne rozwiązanie, aby Wasze wesele było niepowtarzalne, a zarazem dla wszystkich niezapomniane 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone przez infinitelove.pl

Zapisz się do naszego newslettera