O nas

.

INFINITE LOVE  to prężnie rozwijająca się agencja ślubna, która została założona z pasji do spełniania marzeń przyszłych młodych par. To właśnie dla Was zbieramy doświadczenie i rozwijamy swoje umiejętności. Każdy ślub i każda para są niepowtarzalne, dlatego podchodzimy do nich indywidualnie, dokładając wszelkich starań by sprostać wszystkim oczekiwaniom.  Niemożliwe? – dla nas, staje się możliwe! Zorganizujemy niezapomniane wesele dla Was i dla Waszych gości, nawet dla tych najbardziej wymagających.

 

Nasz zespól to młode i kreatywne osoby, podążające z duchem czasu. Tworzymy zgrany team, który posiada wiele talentów kumulujących się w świetną atmosferę i energię do działania. Profesjonalizm i zaangażowanie to nasz priorytet, który gwarantuje satysfakcję. Oferujemy Wam pakiety od kompleksowej organizacji, po koordynację, a nawet ślubne SOS.

Zapraszamy do kontaktu.

Kamila-Struzik-min

Kamila Struzik

Wedding Planner

Pomysłodawczyni i założycielka agencji ślubnej INFINITE LOVE. Pełna pomysłów i energii do działania. Urodzona organizatorka, niepoprawna optymistka, rozważna, ale romantyczna. To kobieta, która dopracuje każdy najmniejszy szczegół. Jej profesjonalizm oraz dyskrecja zapewni odpowiedni poziom wsparcia i pomocy przed i w trakcie przyjęcia weselnego.

Odbyła wiele szkoleń w najlepszych firmach Wedding Plannerskich w Polsce. Doświadczenie i wiedza jaką zdobyła sprawiły, że w tej branży czuje się pewnie. Kamila specjalizuje się w kompleksowej organizacji przyjęć weselnych. Dzięki temu po zapoznaniu się z Waszymi oczekiwaniami, pokieruje Was do podjęcia najlepszych decyzji, w organizacji Waszego wymarzonego ślubu.

Ekspert w branży ślubnej, przenoszący każdą wizję w realny przebieg zdarzeń.

Anna-Wojtczak-min

Anna Wojtczak

Wedding Planner

Kobieta żywioł. Zdeterminowana i pewna siebie. Jej indywidualne podejście do każdej pary sprawi, że nawet najbardziej szalony pomysł ujrzy światło dzienne. Znana z udzielania złotych wskazówek przy organizacji imprez okolicznościowych. Głowa pełna oryginalnych i nietuzinkowych pomysłów. Nie przestaje zadziwiać miłością do tego co robi. Każdy ślub to dla niej nowe wyzwanie, które dopracuje w najmniejszych szczegółach.

Z wykształcenia organizator eventów, z pasji poliglotka. Realizacja wymarzonych ślubów, to dla niej codzienność, a uśmiech i zadowolenie pary młodej –  najlepszy motywator do dalszej pracy.

Wszystkie prawa zastrzeżone przez infinitelove.pl

Zapisz się do naszego newslettera