Plenerowa sesja zdjęciowa to tylko dodatek?

.

15 Sty · Kamila Struzik · No Comments

Zdjęcia ze ślubu. To one głównie przypominają ten szczególny moment w naszym życiu. Wybierając fotografa, często zależy nam, aby zawarł w kadrze czas od przygotowań do ślubu, aż po oczepiny na weselu. A co z sesją plenerową, czy rzeczywiście jest nam potrzebna?

Wydaje się, że wszystkie najważniejsze momenty dzieją się w dniu ślubu. Ten ekscytujący stres podczas przygotowań, błogosławieństwo rodziców, pierwsze spotkania z rodziną, wzruszająca ceremonia w kościele, szczere życzenia gości i szaleństwa na parkiecie – uchwycone we właściwym momencie, tworzą niesamowicie emocjonalną i prawdziwą historię. Ale niekoniecznie musi to być historia skończona. Warto ją wydłużyć o sesję plenerową.

_DSC6302_DSC6222_DSC5057

Jest kilka argumentów, które przemawiają za taką decyzją. Po pierwsze podczas „pleneru” odchodzi nam to niepotrzebne zdenerwowanie, które często towarzyszy parze w dniu ślubu. Rozluźnieni i spokojni, możemy się już tylko skupić na sobie. Dzięki temu fotograf będzie mógł ze swobodą oddać tę bliskość, która łączy młode małżeństwo. Jest jeszcze drugi bardzo ważny argument. Za sprawą takiej sesji, niejedna para spełni swoje marzenia. Mowa tutaj o zachowaniu w pamięci miejsc, gdzie się poznaliśmy, które są dla nas szczególne i mają wręcz symboliczny wymiar. Nieważne czy są to klimatyczne kawiarenki, czy też szczyty gór. Nie bójmy się wybierać niestandardowych miejsc. Wcześniej koniecznie omówmy nasze pomysły z fotografem. Na pewno zwizualizuje nam, jak mogłaby taka sesja wyglądać.

Ważny jest także czas wykonania „pleneru”. Nie odkładajmy w nieskończoność tego momentu, bo czym później, tym bardziej zatracamy niepowtarzalny klimat i wspomnienie naszego ślubu. A to właśnie przecież on jest punktem wyjścia do całej sesji zdjęciowej. Oprócz niej, dobrym pomysłem jest także krótka sesja portretowa w dniu samego ślubu. Kilka subtelnych ujęć przed samą ceremonią pozwoli uchwycić te ostatnie momenty narzeczeństwa. Bo najważniejsze to zachować na zawsze emocje, które nas łączą. Fotografia jako medium, trzeba przyznać, robi to znakomicie!

Infinitelove.pl - agencja ślubnaInfinitelove.pl - agencja ślubnaInfinitelove.pl - agencja ślubnaInfinitelove.pl - agencja ślubnaDobre światło - sesja plenerowa - infinitelove

Na podstawie swoich doświadczeń życiowych i zawodowych 🙂

Agata Majasow / Dobre Światło

Strona internetowa:

http://dobreswiatlo.com.pl/home/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone przez infinitelove.pl

Zapisz się do naszego newslettera